Harvard Üniversitesinde Abdullah Gül'e Soru: "Ellerinizde kan var. Burada Demokrasi dersi vermeye utanmıyor musun?"

image

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'e Harvard Üniversitesi'nde ilginç tarzda sorular soruldu. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, oğlu Mehmet Emre'nin okul bitirme töreni için Harvard Üniversitesi'ne gitmişti. Orada "Güncel Bölgesel Konular ve Geleceğe Bakış" başlıklı oturumda yaptığı konuşmadan sonra "sorular" bölümüne geçildi. Ancak gelen 3. soru herkes için çarpıcı nitelikteydi.

Üniversitedeki Türk öğretim görevlisi Dr. Emrah Altındiş'in sorusu, uzun, gerçek öğeler içeren ve tarz ularak ilginç bir soruydu.

Uzatmadan, yorum katmadan, olduğu gibi vereyim. İzleyin:

Sahi bu soruyu Türkiye'de bir üniversitede sorsaydı, acaba soranın başına neler gelirdi?

• Cengiz Öztürkler

By Cengiz Öztürkler

Serserice bir soru. Milletin ağzı torba değil ki büzesin. Ben olsam attırırdım dışarı.

• Ege Kendir

By Ege Kendir

İşte sizin gibi AKP'lilerin "İleri demokrasi anlayışı" bu. Asarım keserim! Sen onu ancak Türkiye'deki baskıcı faşist AKP ile yaparsın.

Görebildiğim kadarı ile Almanya'da yaşıyorsun. Belki de orada doğdun büyüdün ama hiç bir şey almamıştın demokrasi adına.

Latest comments

No comments

YUH!

YUH!

Haksizliklari, yüzsüzlülkeri duyurma yeri. Ayiplama yeri