Köyün İmamı Rock Dinletisi Verir, Bir de CD Çıkarırsa...

Türkiye'de Diyanet'ten Rock Şarkıcısı İmam'a Soruşturma

Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı bir köyün imamı olan Ahmet Muhsin Tüzer işten sonra akşam Kaş'ta Rock dinletisi verince, üstüne bir de Rock CD'si yayınlayınca, müftülük Dinişlerine yakınmada bulundu.

Dinişleri de Ankara'dan Kaş'a denetçi gönderdi. Kaş'a gelen denetçi müftü ile görüştü, imam'ın dinletisini izlemiş olanlardan bilgi aldı. Denetçi daha sonra köylüler ve imamın kendisi ile görüştü.

İmam ise, yaptığının suç olmadığını, müzik çalışmalarının imamlık görevini aksatmadığını söyledi. İmamlık görevi ile müzik çalışmalarını sürdüreceğini belirtti.

image

image

• Attila Eğerci

By Attila Eğerci

Kardesim sorun nedir? Adamın isi imamlik diye bos zamaninda baska ugrasi olmayacak mi?

Haram yiyenlere, namussuzluk yapanlara bakmazsiniz, böyle olaylara takilirsiniz.

• Gonca Batu

By Gonca Batu

Ben bir yorumda mı bulundum? Yalnızca haberi ilettim. Benim imama kızdığım sonucuna nasıl vardınız?

• Cengiz Öztürkler

By Cengiz Öztürkler

Yuh be. imamsa imamligini bilsin. Atar insallah diyanet bu adami.

• Attila Eğerci

By Attila Eğerci

Gonca hanim önce kullandıginiz basliga bakin ondan sonra konusun. "imam rock dinletisi verirse, cd cikarirsa"ymis. Bir tek bununla bile yargiliyorsunuz.

Cengiz kardesim sana söyleyecek bir seyim yok. Türkiye'yi bugün icinde bulundugu batakliga sokan düsünce yapisini temsil ediyorsun. Allah islah etsin diyecem.

iyi aksamlar herkese.

• Ünal Çölaşan

By Ünal Çölaşan

zirva.

• Sevinç Acar

By Sevinç Acar

rahat birakin rockcu imami :-)

Latest comments

No comments

Bence (Genel Tartışma)

Bence (Genel Tartışma)

Bu öbek genel tartışma yeridir. İster iki kişiyi ilgilendirsin ister herkesi ilgilendirsin.