Serdar Gözübüyük: Go Ahead Eagles'lı oyuncu yalan söylüyor. İsteyen ses kayıtlarını dinlesin!

image

Serdar Gözübüyük: Go Ahead Eagles'lı oyuncu yalan söylüyor. dileyen ses kayıtlarını dinlesin!

Başarılı Hollandalı Türk hakem Serdar Gözübüyük, Go Ahead Eagleslı oyuncu Antonia'nin sözlerini yalanladı! Antonia,  "Hakem, seyirci tepkisini azaltmak için penaltı verdikten sonra benden biraz daha yerde yatmamı istedi" demişti.

Elimde kanıt var: Ses Kayıtları

Böyle bir sözü söylesem yanımızdaki herkes duyar. Kaldı ki karşılaşmada konuştuklarımızın hepsi hakemlerdeki ses aygıtlarına geçiyor. Bunu isteyen dinler. Bu her yerde böyledir. Dinlediğinizde öyle birşey söylemediğim çok açık ortada. Elimde böyle bir kanıt var. Ayrıca PEC Zwolle takımı kalecisi yanımızdaydı, konuştuklarımızı duydu. Onlara karşı penaltı verdim o neden konuşmadı? Çünkü yalan! dedi.

Yalanları Takmıyorum, Yoluma Gidiyorum

Serdar Gözübüyük, basın-yayının kendisine danışmadan böyle tek yanlı bir haber yapmasını da eleştirdi. "Ortada açık bir yalan var. Ancak ben bunları hiç takmıyorum, başarılı olmak için elimden geleni yapıyorum."

Latest comments

No comments

Hollandalı Türkler

Hollandalı Türkler

Hollanda'da yaşayan Türklerin birbirleri ile ortak konuları tartışmaları amacına katkıda bulunmayı umuyoruz.