Den Haag'da Bir Avuç Türk Ermenilerin Büyük-Yalanı'na Karşı Hollandalı Milletvekilleri ile konuştu...

Den Haag'da Bir Avuç Türk Büyük-Yalan'a Karşı

Hollanda'da gittikçe güçlenen Ermeni lobisinin çalışmaları artıyor. TÜrk toplumu ise pısırık, çekingen ve sessiz. Ermeni lobisinin çabası ile Büyük-Yalan Hollanda'da yayıldıkça yayılıyor.

Sessiz durmayanlar da var. Ama o kadar az ki! İşte sayın İlhan Aşkın'ın da aralarında olduğu bir avuç Türk bugün Hollanda meclisinin önünde yakalayabildikleri Hollandalı milletvekillerine BüyükYalan'ın ne büyük bir yalan olduğunu anlatmaya çalıştılar. Ayaküstü... İleride Ermenilerin çok daha büyük gösterisi vardı. Birçok Hollandalı milletvekili oradaydı...

Öte yandan, Lahey'deki Türk büyükelçiliği Ermeni yalanını destekleyenlerin danışmanlık yaptığı "enstitülere" para yardımı yaptı yıllarca....

Belki birgün fanatik ermeniler soykırım yalanlarını Hollanda ders kitaplarına sokmayı başardıklarında, çocuklarımız okuldan ağlayarak geldiklerinde, bizdeki bu hain sessizlik dank eder. O zaman da çok geç olur...

image

• Nazlı Akkoylu

By Nazlı Akkoylu

gercekten de bir avuclarmis. Üst soldaki resimde, arkadaki fanatik ermeni kalabaligi gözüküyor. Biz Türkler konusuruz ama is en önemli degerlerimizi korumaya geldi mi... Cok fos bi milletiz.

• Yonca Tarcan

By Yonca Tarcan

Bu yurtsever kisilere minnettarim. Ben de bisey yapmayanlar arasindayim ama nasil yapabilirim ki? Kimse birsey örgütlemiyor ki? (Ben Hollanda'da değil Almanya'da kaliyorum. Ama burada da durum öyle. Burada da Ermeni lobisi cok etkili).

Latest comments

No comments

Hollandalı Türkler

Hollandalı Türkler

Hollanda'da yaşayan Türklerin birbirleri ile ortak konuları tartışmaları amacına katkıda bulunmayı umuyoruz.