Drogba'dan giderayak bir büyüklük daha! Soma için! Ve Sarıgül'e Tepki!

image

Drogba'dan giderayak bir büyüklük daha! Soma için! ve Sarıgül'e Tepki!

Dönem sonunda gidiyor

Galatasaray basın sözcüsü Şükrü Ergün, bir TV proğramında yaptığı açıklamada Galatasaray'ın bu futbol dönemi sonunda Galatasaray'dan ayrılacağını söyledi.

Drogba'nın hangi takıma gideceği daha açıklanmadı ancak birkaç hafta önce "iyileştirme için" Fransa'ya gittiğinde Monako takımının adı gündeme gelmişti. Ancak bu konuda açıklama yok.

Soma'ya 1 Milyon Avro Yardım!

Galatasaray yönetim kurulu üyesi Emir Sarıgül, twitter iletisinde Didier Drogba'nın Soma'ya yardımını şu sözlerle dile getirdi: "Değerli dostum Drogba Soma için 1 milyon Euro bağış yapıyor. Teşekkürler yüreği insan sevgisi ile çarpan örnek insan".

Drogba'dan Galatasaray Yönetim Kurulu üyesi Sarıgül'e tepki!

Drogba Sarıgül'ün açıklamasına sert tepki gösterdi ve Emir Sarıgül'ü dolaylı olarak kendi adını kullanmakla şuçladı. Drogba'nın açıklaması şöyle:

"Bütün içten duygularım Soma'daki acıklı olayda yaşamlarını yitiren insanların aileleriyle birlikte. Onların acılarını paylaşıyorum. Ancak bazı şeyleri açıklamak için de doğru zaman olduğunu düşünüyorum. Bu koşullar altında, insanların benim adımı kullanmalarını istemiyorum. Ben aynı zamanda Birleşmiş Milletler elçisiyim ve Soma'daki insanlara yardım etmek için elimden geleni yapacağım. Ama bunun için benim adımın kullanılmasını istemiyorum. Ben böyle konularda reklam yapacak bir insan değilim. Ben oradaki insanlara yardım ettiğimde, adımın kullanılmasını istemiyorum. Benim böyle bir tanıtıma gereksinimim yok. Türkiye'yi çok seviyorum, bu nedenle de bunu açıklamak istedim"

Galatasaray YK üyesi Emir Sarıgül'ün bu açıklama karşısında tepkisiz kalması ilgi çekti.

-------------------------------------------------------------------

Avrupalı Galatasaray'lılar!

GALATASARAY AVRUPA Yüzlemimizi beğenin, izleyin:

http://www.avroturk.com/pages/view/5616/galatasaray-avrupa

• Ata Bayraktar

By Ata Bayraktar

Yalnız büyük bir oyuncu değil, büyük bir kişi olduğunu da gösterdi. Umarım Türk sporcularına örnek olur.

• Mehmet Seroğlu

By Mehmet Seroğlu

Türk sporcularindan yardim beklemek biraz haksizlik olur. Hicbiri Drogba gibi kazanmiyor.

• Ata Bayraktar

By Ata Bayraktar

Mehmet kardeş, ben kalkıp 1 milyon avro yardım yapsınlar demiyorum. Gelirlerine göre yapsınlar. 100 bin avro çıkarıp ödeyen Türk futbolcusu çıktı mı şimdiye dek?

• Erdinç Özkanlar

By Erdinç Özkanlar

Bizim futbolcu tayfasi parasini Ferrasi Lamborghini almaya harcar, gece kulüplerinde modellerle eğlenerek harcar. Bir kurus vermez bu gibi yardim islerine.

Toplam değeri 1 milyonun üzerinde birkaç arabasi olan bir sürü Türk futbolcu var.

• Serhat Aygen

By Serhat Aygen

iyi de hepmiz avrupada yasiyoz. siz kac tane alman futbolcu biliyorsunuz böyle yardim eden? bu drogbanin cok özel birisi olmasindan gelen birsey. futbolculukla ilgisi yok.

kazma futbolda oynasa piyangodan milyonda kazansa kazmadir. bunu anlayin. ama drogba kazma olmayan bir insan. özel bir kisi.

• Berk C. Can

By Berk C. Can

Cogu futbolcularin yardim yapmamalari parasizliktan degil. ÖKÜZLÜKLERiNDEN!

• Neşe Yurdaer

By Neşe Yurdaer

yoksa kiskaniyor musunuz? :-)

• Erdinç Özkanlar

By Erdinç Özkanlar

git kizim pazar pazar! sen lady gaga gibi para kazaniyon mu?

• Neşe Yurdaer

By Neşe Yurdaer

isiniz gücünüz para

• ÇT

Dogru. Kadinlar hic para ile ilgilenmezler.

Erkekler neden para kazanmak istiyor biliyormusun?  O parayi en cok kim yiyor?

Latest comments

No comments

AVRUPALI TÜRK FUTBOLSEVERLER

AVRUPALI TÜRK FUTBOLSEVERLER

Avrupalı Türk Futbolseverlerin grubu!