Vomar'da BAKTAT ürünleri bu hafta yarı fiyatına!

Arkadaşlar biliyorsunuz Baktat diye bir Türk markası var. Almanya'da kurulu sanırsam. VOMAR supermarketlerinde bu Baktat'ın tüm ürünleri yarı fiyatına bu hafta. Yarın (cumartesi) ile Pazar günü son! Neden son anda bildiriyorsun derseniz, ben yeni öğrendim :-)

image

İyi midir kötü müdür bilmem. Bence yeterince iyi. Hekes kendi karar verir...

• Yeşim

By Yeşim

Ben Baktati tutmuyorum. FASON MARKA. Bir keresinde Türk makarnasi diye baktat makarnasi aldim bi baktim italya'da yaptirmislar. Nerde hangi fabrikada yapildigi belli degil. Tadi da hosuma gitmedi.

Sonra baska biseylerini de almistim (simdi ne desem yalan, zeytinyagmiydi neydi bilmiyom) baktim o da italyada yapilmis. Madem italyanlarin en adi mallarini alacam neden baktat alayim?

• Erdinç Özkanlar

By Erdinç Özkanlar

Dediğim gibi ben en iyisi demiyorum. Yalnızca bir Türk markasının ürünleri ucuzlamış onu bildirmek istedim.

• Temel Tüfekçioğlu

By Temel Tüfekçioğlu

@Yeşim Nasil anliyorsun Turk mali olmadiklarini?

• Yeşim

By Yeşim

Üzerinde made-italy falan yazmiyor. Ama genelde paketi yapan fabrikanin yazisi oluyor "it" ya da "italia" falan gibi. Sanirim bilenler üzerindeki bar koddan da anliyorlar ama ben bakmiyorum.

• Yeşim

By Yeşim

@Erdinç Özkanlar alinma ben sana bisey demedim :-)

Latest comments

No comments

Hollandalı Türkler

Hollandalı Türkler

Hollanda'da yaşayan Türklerin birbirleri ile ortak konuları tartışmaları amacına katkıda bulunmayı umuyoruz.