GERMANWINGS: "Pilotlardan biri uçağı bilerek düşürdü"

image

Amerikalı New Tork Times gazetesi Fransa'da düşen Alman uçağı Germanwings üzerine inanılmaz bir sav yayınladı! Sava göre, uçağı pilotlardan birisi düşürdü. Gazeteye göre kokpitin ses kayıtları bu yönde!

Kaynak: "Yüksek düzeyli askeri yetkili"

New York Times gazetesine bilgiyi veren kişinin "yüksek düzeyli bir askeri yetkili" olduğu bildiriliyor. Kazayı inceleme kurulunda çalışan yetkili, ses kayıtlarına göre pilotlardan biri önce kokpitten çıktı, aaha sonra geri gelmek istediğinde kapı kapalı olduğu için kapıya vurdu. Ses kayıtlarına göre ikinci pilot önce yavaş yavaş vuruyor. Daha sonra gittikçe artan biçimde sert vuruyor.

New York Times'ın yazısını okumak isterseniz:

http://www.nytimes.com/2015/03/26/world/europe/germanwings-airbus-crash.html?_r=1 

• Ercan Değirmencioğlu

By Ercan Değirmencioğlu

Bu yaziyi gece gödügümde inanmamistim. Nasil becerdiniz bunu Alman haber ajanslarindan 5 saat önce yazmayi? :-) Aferin ne diyeyim!

• Sevinç Acar

By Sevinç Acar

iyi de siz de haberi önce amerikan gastesinde okumuşsunuz.

• Emek Kaklıç

By Emek Kaklıç

@Sevinç Acar Haberi ben yazdım demiyorum ki. Ben New York Times'ın haberini buradan aktardım. Alman ajanslarından, İngiliz BBC'den, Alman gazetelerinin internet sitelerinden tam 6 saat önce...

• Emek Kaklıç

By Emek Kaklıç

Onu bunu bırakın da, ne kötü bir durum. Allah korusun. Pilot ta bunu yaparsa bu işin sonu nereye varır!

Üstelik kokpitteki sağlam kapılar teröristler içeri girmesin diyeydi. Şimdi pilotlar terör yaratmak için kullanıyor. İşe bak!

Latest comments

No comments

Almanya Türk

Almanya Türk

Almanya geneli için duyurular haberler vb