Baktat'ın bazı ürünleri Türk malı değil!

Türk bakkallarında ve bazı suprmarketlerde satılan BAKTAT diye bir marka var. Türk markası. 

Geçen gün bir makarnasını aldım ilgimi çekti daha doğrusu yanlışlıkla gördüm. Makarna Türk makarnası değil. Sanırım İtalya'da ne idüğü belirsiz birilerine yaptırıyorlar.

Hangi nitelikte olduğunu nerden bileyim? Ankara makarnası aldın mı biliyorsun. Ben içine domuz yağı atılmadığını, domuzdan elde edilmiş enzimler kullanılarak yapılmadığını nerden bileyim?

Acaba öteki ürünlerinde de böyle kelek durumlar var mı? Anlayana dek benden Baktat'a para yok artık.

Burada Baktat'çı var mı? Aydınlatabilir mi bizi?

• ÇT

en iyisi turkiyede bilinen markalsri almak. zeytinyagsa kristal, taris alcan. peynirse pinar alcan, makarnaysa ankara alcan.

almanyadaki turk markalari gercek marka degil. sattiklari ürünleri kim ucuza yapiyorsa ona yaptiriyorlar surda burda yaptiriyorlar. Üzerine kendi ("baktat" gibi) etiket yapistirip satiyorlar....

• Cem

Bir Türk markasinin ürününü satin aldiginda "Türk Mali" saniyorsun. Onlar da bu yanilsamadan yararlaniyorlar. Ben kendi hesabima bundan sonra BAKTAT almiycam.

Latest comments

No comments

Almanya Türk

Almanya Türk

Almanya geneli için duyurular haberler vb